O mandlovém krému a damaškové růži

Mandlový krém s vodou z damaškové růže

Mandlový krém, o jehož vznik se zasloužila nostalgická vzpomínka na mou babičku.

    Byla bezesporu ženou, která vždy dbala na to, aby v každé situaci i době i jako žena vypadala. Učila mně od malička, že žena musí být upravená a krásně vonět i kdyby šla pouze vynést smetí ... Milovala mandlový krém, jehož vůně byla nezapomenutelná a provázela mně celým dětstvím. Proto jsem se rozhodla ve spolupráci s odborníky namíchat můj, nový mandlový krém, který mi ji bude, při každém otevření víčka připomínat a zároveň bude radostí i pro ostatní.

    Protože milovala růže, spojila jsem mandlový olej s růžovou vodou z damaškové růže, obohatila ho o kyselinu hyaluronovu, vitamín B3 a extrakt z Acmella oleracea, nazývaný „přírodní botox“ .

    Všechny tyto přírodní ingredience mu dodali nejen krásnou vůni a lehounkou konzistenci, ale i maximální regenerační a antiage efekt, a to byl můj cíl. Oživit krásnou vzpomínku na babičku a zdokonalit krém, který milovala. Myslím, že se to povedlo a vám přeji krásné pocity z něj, jako mám já!

Vaše Yvona

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení