O Bambuckém Másle

Bambucké máslo nazývané „ženské zlato“

Neboli „láska na první“ 

    Asi všichni ví, že bambucké máslo existuje, ale jen málo kdo ví, o jaký přírodní zázrak ve skutečnosti jde. Jeho označení máslo je v jeho případě tak trochu zavádějící. V Africe jej sice používají také k přípravě pokrmů, ale jeho využití si především zaslouží kosmetika! Vaše pleť totiž neocení jinou péči více, než právě jeho, a to díky jeho mnoha úžasným schopnostem.

    Moje bambucké máslo je přírodní a orginální tím, že je ručně šlehané, což zajistí jeho nadýchanost a menší tuhost konzistence, s přidaným vitamínem E pro ještě intenzivnější výživu vaší pokožky a s mandlovým olejem, pro její omlazení a jeho lepší roztíratelnost. Přidané aroma je naprosto věrné použité ingredienci. Budete mile překvapeni, jak krásně voní!

Dopřejte si tedy intenzivní péči a velmi příjemný zážitek vůní inspirovaných čistou přírodou!

Protože všeho, čeho se tento nenápadný „africký zázrak“ jménem bambucké máslo dotkne, zůstane neuvěřitelně hebké, jemné, vláčné a nemastné.     

Ne bezdůvodně získalo bambucké máslo přezdívku “ženské zlato” nebo “africké zlato”. Každá žena, která jej jednou vyzkouší, už jej totiž nedá z ruky.